Twilight Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert+Taylor+Kristen Röportaj

Robert+Taylor+Kristen Röportaj Empty Robert+Taylor+Kristen Röportaj

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ara. 20, 2009 3:58 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img709/4401/edwardjacobbella3newmoo.jpg[/img]
söyle bana rob :nasıl bir kahraman haline nasıl dönüştün?

rob seslice gülüyor: ben kahramanmıyım?

fanlar için öylesin. sen yabancıyı oynuyorsun. herkezin sevdiği...

yabancı olmak harika

Deneyimlerinden konuşuyormusun?

okuldayken yalnız bir adamdım. ama ne var biliyormusun? bu bir iltifat ve başıma gelen en iyi şeydi. diğer herkezden farklı olduğunuz zaman bu size yaratıcı olmak açısındna yardım eder.
(düşünüyor) belkide benim bakış açım biraz fazla romantik.

romantik olmak iyidir...

(saçlarını kurcalayıp yere bakıyor) farklı olmayı seviyorum. diğer insanları dinlemek istemiyorum yada kendimi ayarlamak,beklentilerle dolu olmak. yabancı olarak ben neysem o oldum.

ilişkilerinde de aynımısın?

ilişkilerinde ve arkadaşlıklarında kendini ayarlamak zorundasın ki ikisi bir arada yürüsün. yaptığın işi sevmenin kanıtı çalıştığın insanı seven değilmidir. Ama sadece hoşlanmışsın gibi numara yapmamalısın.

taylor: okulda benimde hiç arkadaşım yoktu. çoğu zaman yalnızdım.
kristen: zaman zaman hepiniz yabancı gibi hissetmişizdir. bugün olduğu gibi, yabancı hissediyorum ve eminim ki en popüler kız bile yalnız ve anlaşılmamış hisseder..popüler olmamanın nasıl hissettirdiğini bilirim.insanların benim hakkımda söylediği şeyler beni rahatsız etmemeli ama bazen zor oluyor ,benim için bile.

Filmde sizler mükemmel kahramanlarsınız. peki ya özel hayatınızda. orada bazı şeyleri değiştirirmiydiniz?

Taylor: ben kurtadam çocuklar gibi çok güçlü çok vahşi olmak isterim. ben genellikle utangaç ve sessizim . bazen daha çok dışa dönük olmak istiyorum.

Robert: ben daha kısa boylu olmak istiyorum Cheesy

krisgözlerini yuvarlıyor robert'a) sen tam bir gerizekalısın rob! neden bu kadar aptal şeyler söylediğini anlamıyorum(rob utangaçça gülümsüyor -kristen kafasını sallıyor) sana ne oldu ? çok fazlamı kola içtin? (kris rob'un kendini küçük görmesine dayanamıyor Grin )

robert: gerçekten uzun kollarım ve bacaklarım var ve tam bir dangalağım (hantalım) . bu çok zarif değil. eğer sahnede dans etmek zorunda kalsaydım utançtan ölürdüm
normal görünümden daha fazla korkmuyorum. umarım bu söylediğimi bundan 20 sene sonrada hatırlayabilirim.

Robert sen çok başarılısın . bu senin için kolaymı?

bazen kıçımı kaldırmak için motive edilmem gerekiyor. etrafta dolaşmak gibi kötü bir alışkanlığım var. iki seçeneğim var: ya bir kereliğine birşey yapmak isterim yada hiçbirşey yapmak istemem.

ve eğer kalbin kırılırsa kendini kilitlermisin?

oh hayır! asla üzüntü içiden boğulmamalısın.

ayrılıktan sonraki bella gibi...

kristen: bence bir ayrılıktan geçmek önemli. bellaya bakın: sonunda önce olduğundan daha güçlü . çünkü kendini buldu. kızlar herzaman onları gözetleyen bir vucüt isterler.
ama önce güçlü olmak zorundasın. sonra mutlu bir ilişkin olabilir.
taylor: bence filmde aşk üçgeni gerçekten çok zor. jacob için üzülüyorum .çünkü bella onu sevmiyor .kitapları okuduğum zaman bunu deneyimlemek istemem diye düşünmüştüm.

robert: kalbinizin kırılması herzaman berbat hissettirmiştir.. dışarı çıkıp birkaç arkadaşla buluşmak zorundasınız. ama acıyıda görmezden gelmemelisiniz, çünkü birgn geri gelecek. ama genç olduğunuzda farketmez- 5 gün sonra bir başkasına
y,ne aşık oluverirsiniz....[img]

Admin
Admin

https://twilightturk.yetkinforum.com

Robert+Taylor+Kristen Röportaj Empty Geri: Robert+Taylor+Kristen Röportaj

Mesaj tarafından yankee Bir Ptsi Ocak 25, 2010 2:55 pm

Paylaşım İçin Teşşkrler :D

G
ü
z
e Bilgilerr ;)
l Robert+Taylor+Kristen Röportaj 944467