Twilight Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bryce Dallas Howard, Saturday Night Magazine’de

2 posters

Bryce Dallas Howard, Saturday Night Magazine’de Empty Bryce Dallas Howard, Saturday Night Magazine’de

Mesaj tarafından Çağla Cullen Paz Ocak 24, 2010 4:40 pm

Bryce Dallas Howard, Saturday Night Magazine’de Brycedallashoward1024x7

Bryce Dallas Howard, Haziran 2010’da çıkacak olan Saturday Night Dergisi’nde olacak. Howard, dergiye çıkacak olan The Loss of Teardrop Diamond filmi ve The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) ’deki Victoria rolünü alması hakkında konuştu.

Evet, bu ay filmin, The Loss of Teardrop Diamond, çıkacak. Doğru mu?

Evet, seçilen bazı şehirlerde 30 Aralık’ta çıkıyor.

Bize bu projeden bahseder misin? Nasıl girdin bu işe?

Harika bir şeydi. Jodie (Markell, filmin yönetmeni) beni filmi yapmak için davet edince inanılmaz bir coşku yaşadım. Onun açısından cesur bir hareketti. Çünkü genelde hamile kadınlar film yapmaz. (gülüşmeler) . Fakat, Jodie de bir anne ve inanılmaz ilham verdi. Bana, “Biliyorsun, gerçekten bunu yapabileceğine inananıyorum. Senin destekçin olacağım. Hadi, beraber oynayalım.” dedi. Böylece işin içine girmiş oldum. Jodie bana elini uzattı ve ben gerçekten minnettarım.

Twilight ekibine katılmak nasıl bir şey?

Gerçekten oldukça sıradışı bir seri. Telif hakları da Stephanie Meyer’in bütünlükle yarattığı şeyi olduça açık bir şekilde yansıtıyor. Stephanie, filmlerin de içinde artık ve gerçekten olağanüstü. Gerçek bir masalsı an. İnsanlar gerçekten bağ kurdular ve etkilendiler. Kitapları okudum ve Victoria karakteri için elimden gelenin en iyisini yaptım. Sadece en iyisini yapmak istedim.

Karakterin daha önceden yerleşmiş olmasından dolayı bir baskı hissettin mi?

Kesinlikle hissettim. Rachelle (Lefevre) Victoria’yı canlandırırken harika bir iş çıkardı. Sadece karakterlerin geliştiğini değil oyuncuların da karakterlerle beraber gelişmeye devam ettiğini görmek bu tip hikayelerde sevincin bir parçası. Harry Potter serisinde bundan çok vardı. O filmlerden birini her gördüğümde ordakileri görmek beni heyecanlandırıyor. Çünkü hepsi biraz daha yaşlanıyorlar ve başlarına farklı şeyler geliyor. Televizyon şovu izlemek gibi. Oyuncularla derinden bir bağ kumaya başlıyorsun. Rachelle’ın gidişi herkes için çok talihsiz bir durum. Baskı demeyelim de, muazzam bir sorumluluk hissediyorum. Çünkü hayranlar Victoria rolünü önemsiyorlar ve Rachelle ile derin bağları var. Öyle de olmalı, çünkü o ayrıca çok güzel ve yetenekli. Gerçekten elimden gelenin en iyisini yaptım. Yaptığım işin de her nasılsa, daha önceden yaratılmış olan ve Stephanie’nin yarattığı şeyi şereflendirmesini umuyorum. Buna şükran duyuyorum, çünkü Rachelle ve ben bir bağ kurduk. O olağanüstü bir kadın ve çok da yardımsever.

Senin açından çekimler nasıldı? Oyuncularla takılma şansı yakaladın mı hiç?

Ah, evet. Demek istediğim, olağanüstü insanların sımsıkı örülü olduğu bir grup onlar. Hepsi inanılmaz güvenilir ve hiçbiri bu deliliğe kapılmamış. Sadece birbirlerini önemsiyorlar ve koruyorlar. Harika arkadaşlardan oluşan bir grup. Hepsi kayıtsız bir şekilde arkadaş olmuşlar gibi hissettim. Onlar hayatlarında bulunan bu harika hikayeyle bağlanmışlar.

KAYNAK:Sinetif
Çağla Cullen
Çağla Cullen
Co-Admin
Co-Admin

Bryce Dallas Howard, Saturday Night Magazine’de Empty Geri: Bryce Dallas Howard, Saturday Night Magazine’de

Mesaj tarafından Admin Paz Ocak 24, 2010 7:59 pm

paylaşım için tşkler
çok cadan açıklamala yapmış
Admin
Admin
Admin
Admin

https://twilightturk.yetkinforum.com