Twilight Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interview son on yılın en güzel insanlarını seçti

Interview son on yılın en güzel insanlarını seçti Empty Interview son on yılın en güzel insanlarını seçti

Mesaj tarafından Admin Perş. Ara. 24, 2009 7:19 pm

Interview son on yılın en güzel insanlarını seçti Ashley-Greene-Interview-430x646
Interview son on yılın en güzel insanlarını seçti Robert-Pattinson-Interview-430x572
Ashley Greene ve Robert Pattinson, Interview dergisinin hazırladığı son on yılın en güzel 20 insanı sıralamasında yer aldı. Ashley 2 numarada yer alırken, Robert 9’uncu oldu. (Zac Efron ilk sırada ya ben ne diyim bu listeye! Onu geçelim Ash ile devam edelim)

Interview Ashley Greene hakkında:

“Gelecek yıl gösterime girecek 5 filmi ile birlikte, Ashley’nin absurd Twilight dalgasından kaynaklanan momentumu devam ettirdiği söylenebilir. Genç vampir, seks kasedi skandalını atlattı… Bizim durduğumuz noktadan, Ashley’nin geleceği umut verici görünüyor.
Robert hakkında ise:

“Bir miktar (Marlon) Brando’dan, bir miktar (James) Dean’den, Twilight yıldızı, güzel bakışlarını ikona çevirebilecek hafif garip yaratık kalitesine sahip. (bu ne demek yaw?!)
Rob ise, Twilight’tan önceki hayatı hakkında, “Yılın büyük kısmını her gece sarhoş olarak geçirirdik, bunun çabalama sayılıp sayılmadığını bilmiyorum” yorumunu yapmış.

Listenin geri kalanı şöyle:

Colin Farrell, Natalie Portman, Chace Crawford, Zac Efron, Alicia Keys, Ashton Kutcher, Scarlett Johansson, Sienna Miller, Tom Brady, Kate Moss, Ryan Phillippe, Eva Mendes, Pharrell Williams, Jessica Alba, Milla Jovovich, Jake Gyllenhaal, DIta Von Teese, ve Javier Bardem.

Pardon Kristen diye birisi vardı? Onu listede göremiyorum?!
Admin
Admin
Admin
Admin

https://twilightturk.yetkinforum.com

- Similar topics