Twilight Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Hawai Okullarına Yardım Elini Uzatıyor

Robert Hawai Okullarına Yardım Elini Uzatıyor Empty Robert Hawai Okullarına Yardım Elini Uzatıyor

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 04, 2010 7:37 pm

Robert Hawai Okullarına Yardım Elini Uzatıyor S640x480-12

Yardımseverliği Robert Pattinson’a bırakmalısınız. Pattinson’ın (Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay ve Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filmlerinin Edward Cullen’ı ve Beni Hatırla filminin Tyler’i) yerel bir Hawai Montessori okuluna fon sağlamak için imzalı posterlerinin ve bir Alacakaranlık kitabının satılacağı Montessori Hale O Keiki’nin yıllık bağış toplama galası olan “Orkide Balosu”na yardım elini uzatacağı açıklandı.

Pattinson’ın imzaladığı eşyalar 5 Şubat’ta “Orkide Balosu”nda açık arttırmaya çıkacak ve bu açık arttırmadan elde edilen gelir yerel Montessori okul programına aktarılacak.

Çok iyi bir insan, değil mi?

Pattinson’ın son zamanlarda katıldığı diğer yardım kampanyalarını hatırlıyorsunuzdur. Geçen bahar Pattinson AMFAR için (Cannes’ta Beni Hatırla’nın tanıtımını yaparken) öpücüklerini açık arttırmaya çıkarmıştı, ve geçtiğimiz günlerde George Cloneey’in başlattığı “Haiti için Acil Umut” kampanyasına (Londra, İngiltere) aşağıdaki konuşma ile katılmıştı:

“Dümdüz hale gelmiş üniversite binasının altında Maxim bekledi. Anne karnındaki bir bebek gibi büzülmüştü ve hareket etmesi çok zordu. Karanlıkta, koşturmaca seslerinin arasında, acının, açlığın ve susuzluğun içerisinde birisinin onu bulması için dua etti. 6. gün duaları kabul oldu. Yıkıntıların arasından kurtarıcılara yollanan SMS mesajı sayesinde bulundu.

Şimdiye kadar olmamış bir şekilde dünyamız bu trajediye teknoloji sayesinde bağlanmış durumda. Twitter yenilemeleri, kayıpların fotoğraflarının olduğu facebook sayfaları ve yardım isteyen SMS mesajları…

Bu teknoloji şu anda bizim içinde çalışıyor. hopeforhaitinow.org sayfalarında dünyanın neresinde olursanız olun, bağış yapabilir ve Haiti’deki insanlarla direk kontağa geçebilirsiniz. Haitililere tekrar ayaklarının üğzerlerine basabilmelesi için orada olanları izleyenlere katılın ve ne dediklerini dinleyin.

Lütfen hopeforhaitinow.org sayfasına gidin ne kadar verebilirseniz verin.

Teşekkürler.”
Admin
Admin
Admin
Admin

https://twilightturk.yetkinforum.com

- Similar topics