Twilight Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Ay Basın Konferansı: 2010′da çekeceğin fimler nelerdir?

Yeni Ay Basın Konferansı: 2010′da çekeceğin fimler nelerdir? Empty Yeni Ay Basın Konferansı: 2010′da çekeceğin fimler nelerdir?

Mesaj tarafından Admin Çarş. Kas. 25, 2009 2:03 pm

Soru: 2010′da çekeceğin fimler nelerdir?

Rob: Olayların gidişatına bağlı olarak, Guy de Maupassant adlı romanın
uyarlaması olan, Bel Ami adında bir filmi Şubat’ta çekeceğim. Ve, umarım Rachel Weitz ve Hugh Jackman ile bir kovboy filmi de yapacağız, adı Özgür Mahkumlar, aşağı yukarı o zamanlarda. Herkesin programını ve bu gibi şeyleri uydurmaya çalışıyorlar.

Soru: Özgür Mahkumlar’da kimi canlandırıyorsun?

Rob: Komançilerle kaçırılmış bir çocuğu oynuyorum, kaçırıldığı zaman dört yaşındaydı ve çocuk onlar tarafından yetiştirilmişti. Filmdeki annem bütün hayatını beni ve kızkardeşimi bulmaya harcar ve bizi bulduğu zaman, biz kadının kim olduğunu veya içinde büyümüş olduğumuz Batı kültürü hakkında herhangi bir şeyi hatırlamıyoruz. Onlar tüm film boyunca Komançi dilinde konuşuyorlar. Edward’dan daha farklı olamazsın.

Soru: Bu rolü kabul etmenin nedeni bu mu?

Rob: Hayır. Aslına bakacak olursak, yazın, Alacakaranlık’ı bitirdikten sadece birkaç ay sonra imzaladım. Gerçekten hiç birşey olmadan önceydi, yani onun hakkında gerçekten düşünmedim. Sadece çekici bir senaryoydu ve bana birçok yönden Giant filmini hatırlattı, ki benim favori filmlerimden biridir. Sanırım cevap verme nedenim buydu

Soru: James Dean senin favori aktörlerinden biri mi?

Rob: Biri, evet.

Soru: Rolün için Komançe dili öğrenecek misin?

Rob: Evet

Soru: Şafak Vakti film çekiminin tahmini zamanı sana söylendi mi?

Rob: Bana kalırsa Şafak Vakti için bir sonraki yıl sonbaharı tahmin ediyorum. Bence. Onlar elbette bunu değiştirebilirler.
Admin
Admin
Admin
Admin

https://twilightturk.yetkinforum.com

- Similar topics