Twilight Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rob'la ilgili

Rob'la ilgili Empty Rob'la ilgili

Mesaj tarafından Admin Perş. Kas. 26, 2009 12:03 pm

1-YAKIŞIKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYOR !
Alçak günüllü olmak buna denir.Robert bir röportajında görünüşüne duyulan hayrnlığa kesinlikle anlam veremediğini söylüyor.
''Yakışıklı mı?'' diyor Robert.''Hayır. Kendimi asla çekici biri olarak görmüyorum.Okul yıllarımda, oldukça serseri görünüşlü biriydim.Ne zman kalabalık bir ortama girmem gerekse, önce aynaya uzun uzun bakar dururdum. Ta ki kendime, umutsuz vaka olduğumu ve yapabileceğim hiç birşey olmadığını kabul ettirene kadar!''
sana hiç katılmıyoruz Robert ! ❤

2-ESKİDEN BİR SPORKOLİKTİ !
Şuan mükemmel bir vücuda sahip olabilir ama robert bunun için aşırı miktarda çalıştığı bir dönemden geçti! ''Eskiden günde 5 saattimi spor salonunda geçirirdim;ama sonra çok kilo vermeye başladım'' diyor bir röportajında.''Kafam vücuduma göre kocaman kalmaya başlamıştı.Bir gün, yönetmen yanıma gelip'' Kendine ne yapıyorsun böyle?'' diye sordu.Kilomu geri kazanmak için tek yaptığımsa sporu bırakmak oldu.

3-HİÇTE TİTİZ SAYILMAZ !
Robert, bir röporjında da, yaşadığı yerin pek temiz olmadığından bahsetmiş.''Evimi temizlemiyorum, çünkü hiç umurumda değil.''diyor ve gülüyor. ''Evimi sadece uyumak için kullanıyorum.Temiz olup olmamasını umursamıyorum!''

Pasaklı şey :D :D
Admin
Admin
Admin
Admin

https://twilightturk.yetkinforum.com

- Similar topics